Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen ...


více...
Od 28.6.2015 pro Vás máme připravený nový jídelní ...


více...
Dejte si u nás devět obědů a desátý máte zdarma
Dostanete ...


více...
V sobotu 4.4. od 21:00 u nás vystoupí duo ROHOŘEZ. ...


více...
Kde jinde oslavit svátek svatého Patrika než u nás ...


více...
Domácí vepřové rillettes pomalu pečené s vínem, karamelová ...


více...
Připojte se k oslavě pivem z prvního chmelu.
Nabízíme ...


více...
Přijďte k nám ochutnat nové mnichovské, pšeničné pivo ...


více...


Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek: 11:00 - 24:00
Pátek: 11:00 - 02:00
Sobota: 17:00 - 02:00
Neděle: 17:00 - 24:00

Nelly Kelly´s **** Hotel

Hotel Nelly Kelly’s nabízí to nejlepší z irské pohostinnosti na severovýchodě Čech. Čtyřhvězdičkový hotel se nachází přímo v historickém centru Trutnova, 90 minut od Prahy, 30 minut od polských hranic a vzhledem k blízkosti Krkonoš je vhodným místem i pro milovníky zimních sportů nebo horské turistiky. Svým hostům nabízí nově zrekonstruované moderně vybavené pokoje. Součástí hotelu jsou stylová restaurace a bar zařízené ve irském stylu.

Pohodlí, poklidná atmosféra a moderní služby společně s ideální polohou a luxusním vnitřním vybavením řadí čtyřhvězdičkový hotel Nelly Kelly´s k nejkomfortnějšímu ubytování v Trutnově. Vytváří skvělé podmínky pro konání obchodních jednání, ale i pro odpočinek a relaxaci. K dispozici je také parkování zdarma. Hotel svým vybavením pamatuje i na rodiny s dětmi, pro které je připravena zahrada s dětským hřištěm včetně hlídání dětí a dětský koutek přímo v restauraci.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Fotogalerie

gallery Nelly Kelly´s **** Hotel

Fotogalerie našeho hotelu, restauarce a baru.

Restaurace

restaurant Nelly Kelly´s **** Hotel

Restaurace s celkovou kapacitou až 60 míst je zařízena v irském stylu a nabízí mezinárodní a steakovou kuchyni. Pokrmy pro Vás připraví zkušený šéfkuchař. Hosté oceňují i široký výběr piv např. irský Guinnes, vín a různých dalších alkoholických i nealkoholických nápojů. Součástí restaurace je i vyhřívaná zahrádka a pro děti je připraven hrací koutek. Součástí nabídky je i dětské menu.

Bar

bar Nelly Kelly´s **** Hotel

Pokud chcete zažít opravdový dotek Irska, navštivte stylový bar hotelu Nelly Kelly´s vybaveném v irském stylu a vyberte si ze široké nabídky piv, vín a dalších alkoholických nápojů z Irska i jiných zemí. Přímo v baru můžete shlédnout programy z různých TV kanálů v několika jazycích. V letních měsících je k dispozici zahrada s dětským hřištěm. Parkování a internetové připojení jsou zdarma.

© 2013 NellyKelly's
All rights reserved

NELLY KELLY'S HOTEL

Palackého 81, 541 01 Trutnov
Telefon hotel: +420 605 799 999, +420 499 320 443
Bar/Restaurace: +420 773 071 402
E-mail: info@nellykellys.com