REZERVACE ONLINE

restaurace & bar

jídelní lístek denní menu

Restaurace s celkovou kapacitou až 60 míst je zařízena v irském stylu a nabízí mezinárodní a steakovou kuchyni. Pokrmy pro Vás připraví uznávaný a zkušený šéfkuchař. Hosté oceňují i široký výběr piv např. irský Guinnes, vín a různých dalších alkoholických i nealkoholických nápojů. Součástí restaurace je i vyhřívaná zahrádka a letní zahrádka s dětským hřištěm, kde můžete trávit jarní a letní dny. 

Pokud chcete zažít opravdový dotek Irska, navštivte stylový bar hotelu Nelly Kelly´s vybaveném v irském stylu a vyberte si ze široké nabídky piv, vín a dalších alkoholických nápojů z Irska i jiných zemí. Přímo v baru můžete shlédnout programy z různých TV kanálů v několika jazycích. V letních měsících je k dispozici zahrada s dětským hřištěm. Parkování a internetové připojení jsou zdarma.

Vybavení baru je inspirované typickými irish puby - stylový dřevěný bar s místy na sezení, masivní nábytek, dřevěná podlaha, klenuté stropy. V baru Nelly Kelly´s Vám nabízíme příjemné posezení, točíme několik druhů piva včetně irských speciálů. Nabízíme široký sortiment whisky skotských, irských ale i amerických. Ti, kteří nepreferují whiskey si mohou vybrat z široké nabídky ostatních destilátů. Na své si přijdou ale i vinaři, pro ně je připraven široký výběr vín s pečlivě sestavenou paletou vůní a chutí. Samozřejmě nemůžeme opomenout i pravou irskou kávu. Bar je také skvělým místem pro oslavy - firemní večírky, posezení s přáteli, narozeninové oslavy.Přímo v baru můžete shlédnout programy z různých TV kanálů v několika jazycích - ideální místo pro sledování sportovních utkání v kruhu přátel. V letních měsících je k dispozici zahrada s dětským hřištěm. Parkování a internetové připojení jsou zdarma.

Otevírací doba restaurace-bar:

Pondělí - Čtvrtek   16:00 - 00:00
                               
Pátek                     16:00 - 01:30
Sobota                   16:00 - 01:30
Neděle                   Zavřeno

Telefon pro rezervace restaurace-bar: +420 773 071 402


Facebook Instagram TripAdvisor
Hotel Nelly Kelly's v Trutnově hodnocení